Sygefravær og Jobfastholdelse

Find telefon og mail i Sygefravær og Jobfastholdelse.

Medarbejdere - ressourceforløb

Oversigt over medarbejdere
Navn Mail Telefon Område
Anne Dorte Laursen annedorte.laursen@herning.dk 96 28 51 42 Koordinerende sagsbehandler
Britta Søgaard Hansen britta.hansen@herning.dk

96 28 51 07

40 25 19 52

Koordinerende sagsbehandler, specialiststøtte

Charlotte Sand Pedersen

charlotte.pedersen@herning.dk

96 28 50 16

Koordinerende sagsbehandler

Lene Bang-Andersen

lene.andersen@herning.dk

22 23 21 01

Koordinerende sagsbehandler
Maja A .H. Andersen maja.andersen@herning.dk

96 28 51 11

20 37 72 62

Koordinerende sagsbehandler
Nadia Kring nadia.kring@herning.dk

96 28 51 54

3044 0428

Koordinerende sagsbehandler
Pia Monrad Baltzersen pia.monrad@herning.dk 23 66 73 65  Koordinerende sagsbehandler
Signe Skovbjerg Jensen signe.skovbjerg@herning.dk 96 28 50 82 Koordinerende sagsbehandler