Sygefravær og Jobfastholdelse

Find telefon og mail i Sygefravær og Jobfastholdelse.

Fastholdelsesrådgivere, socialfaglig rådgivere og koordinerende sagsbehandlere

Oversigt over medarbejdere
Navn Mail Telefon Område
Anette Simonsen anette.simonsen@herning.dk 96 28 50 51 Fastholdelsesrådgiver, specialiststøtte
Annethe J. Anandaraj annethe.anandaraj@herning.dk 96 28 50 23
20 86 52 77
Fastholdelsesrådgiver
Bente Christensen bente.christensen@herning.dk

96 28 50 32

 

Socialfaglig rådgiver
Betina Højer betina.hoejer@herning.dk

96 28 51 58

20 98 78 95

Fastholdelsesrådgiver
Birgit S. Mortensen birgit.mortensen@herning.dk 96 28 50 52 
20 75 76 18
Fastholdelsesrådgiver
Birgit Beenfeldt birgit.beenfeldt@herning.dk

96 28 50 30

20 83 65 28

Fastholdelsesrådgiver
Birgitte Hareskov birgitte.hareskov@herning.dk

96 28 50 63
20 28 29 17

Fastholdelsesrådgiver
Charlotte Ibsen charlotte.ibsen@herning.dk

96 28 50 59

20 69 48 79

Fastholdelsesrådgiver
Connie Jensen connie.jensen@herning.dk

96 28 51 39

22 74 92 57

Koordinerende sagsbehandler
Finn Andresen finn.andresen@herning.dk

96 28 50 56

20 72 52 85

Fastholdelsesrådgiver
Frederikke Mortensen frederikke.mortensen@herning.dk 96 28 51 08
20 68 18 57
Fastholdelsesrådgiver
Gitte Madsen gitte.madsen@herning.dk

96 28 51 28

30 57 85 86

Forebyggelses- og fastholdelsesrådgiver
Gitte Nielsen gitte.nielsen@herning.dk

96 28 50 55

22 45 99 06

Fastholdelsesrådgiver
Heidi Kragelund Broundal heidi.kragelund@herning.dk 96 28 50 64
22 39 33 56
Koordinerende sagsbehandler
Hülya Kaya hulya.kaya@herning.dk

25 14 35 97

Fastholdelsesrådgiver
Inger Kristensen inger.kristensen@herning.dk

96 28 50 80

21 54 40 65

Fastholdelsesrådgiver
Ingrid Joensen ingrid.joensen@herning.dk 96 28 50 68
20 92 62 94
Fastholdelsesrådgiver
Jane Pallisgaard jane.pallisgaard@herning.dk

96 28 51 59

23 29 34 59

Koordinerende sagsbehandler
Jeanette Frisk Bak jeanette.bak@herning.dk

96 28 50 66

20 91 77 96

Fastholdelsesrådgiver
Julie Aagaard Christiansen julie.christiansen@herning.dk

 9628 5074

20 86 15 98

Fastholdelsesrådgiver
Kamilla B. Salling kamilla.salling@herning.dk

96 28 50 77

20 98 81 53

Fastholdelsesrådgiver
Kate Mikkelsen kate.mikkelsen@herning.dk

 96 28 50 65

Koordinerende sagsbehandler
Lis Foldager lis.foldager@herning.dk

96 28 50 47

20 29 72 34

Forebyggelses- og fastholdelsesrådgiver
Lisbeth Fuglsig lisbeth.fuglsig@herning.dk

96 28 50 89

 

Fastholdelsesrådgiver
Lisbeth Funch Hansen lisbeth.hansen@herning.dk 96 28 50 60 Assistent, kontor
Lise-Lotte Jørgensen lise-lotte.joergensen@herning.dk

96 28 50 67

29 16 06 76

Fastholdelsesrådgiver
Lone Bak lone.bak@herning.dk

96 28 51 13

20 37 73 15

Koordinerende sagsbehandler
Louise Pedersen louise.pedersen@herning.dk

96 28 50 58

Koordinerende sagsbehandler
Mai Laurikke Just Jacobsen mai.jacobsen@herning.dk

 

96 28 51 30

Koordinerende sagsbehandler
Malene W. Troelsen malene.troelsen@herning.dk 96 28 50 87
51 64 86 46
Koordinerende sagsbehandler
Martin Mattsson martin.mattsson@herning.dk

96 28 50 54

22 11 78 84

Fastholdelsesrådgiver
Marwa Hashem marwa.hashem@herning.dk

96 28 51 56

23 49 07 88

Koordinerende sagsbehandler
Mette G. Andersen mette.andersen@herning.dk

96 28 51 34

22 57 76 30

Koordinerende sagsbehandler
Miriam Jensen miriam.jensen@herning.dk 96 28 50 76 Fastholdelsesrådgiver
Nikolaj Ruben Larsen nikolaj.larsen@herning.dk 96 28 50 83
51 83 62 49
Fastholdelsesrådgiver
Nuriye Akar nuriye.akar@herning.dk

96 28 50 53

21 72 22 90

Fastholdelsesrådgiver
Pia Grud Pedersen pia.pedersen@herning.dk

96 28 50 62

22 67 95 22

Fastholdelsesrådgiver
Serap Atan serap.atan@herning.dk

20 68 13 52

Koordinerende sagsbehandler
Tina Gaardsted tina.gaardsted@herning.dk 96 28 51 38
20 63 16 64
Fastholdelsesrådgiver
Tina V. Pedersen tina.v.pedersen@herning.dk

96 28 51 05

25 33 39 82

Fastholdelsesrådgiver
Tina Salin tina.salin@herning.dk

96 28 51 43

29 37 89 91

Fastholdelsesrådgiver
Vibeke Villemoes vibeke.villemoes@herning.dk 96 28 50 73 Koordinerende sagsbehandler