Sygefravær og Jobfastholdelse

Find telefon og mail i Sygefravær og Jobfastholdelse.

Medarbejdere - faglige tilbud

Oversigt over medarbejdere 
Navn Mail Telefon Område
Annita Lauridsen annita.lauridsen@herning.dk 40 10 57 85

Fysioterapeut pr. 1.1.2020

Bettina Graahede bettina.graahede@herning.dk 96 28 51 12 Coach
Kirsten Sloth Christensen kirsten.sloth@herning.dk 96 28 51 49 Faglig medarbejder
Kirsten Westh kirsten.westh@herning.dk 40 16 32 43 Fysioterapeut
Lone Kirk lone.kirk@herning.dk 21 17 95 13 Coach
Mona Lauridsen mona.lauridsen@herning.dk 20 37 73 27 Coach
Susanne Svendsen susanne.svendsen@herning.dk 24 98 70 52 Coach, underviser og forebyggelsesrådgiver