Sygefravær og Jobfastholdelse

Find telefon og mail i Sygefravær og Jobfastholdelse.

Oversigt over medarbejdere
Navn Mail Telefon Område
Anne Dorte Laursen annedorte.laursen@herning.dk

96 28 51 42

Koordinerende sagsbehandler
Britta Søgaard Hansen britta.hansen@herning.dk

4025 1952

96 28 51 07

 

Koordinerende sagsbehandler, specialiststøtte

Charlotte Sand Pedersen

charlotte.pedersen@herning.dk

96 28 50 16

Koordinerende sagsbehandler
Maja A .H. Andersen maja.andersen@herning.dk

96 28 51 11

2037 7262

Koordinerende sagsbehandler
Pia Monrad Baltzersen pia.monrad@herning.dk 2366 7365  Koordinerende sagsbehandler

Oversigt over medarbejdere 
Navn Mail Telefon Område
Annita Lauridsen annita.lauridsen@herning.dk 4010 5785

Fysioterapeut 

Trine Brandstrup trine.brandstrup@herning.dk 2223 2101          Fysioterapeut
Debbie Hjuler debbie.hjuler@herning.dk 2154 4368 Coach, underviser og forebyggelsesrådgiver
Lone Kirk lone.kirk@herning.dk 2117 9513 Coach
Mona Lauridsen mona.lauridsen@herning.dk 2037 7327 Coach
Susanne Svendsen susanne.svendsen@herning.dk 2498 7052 Coach, underviser og forebyggelsesrådgiver
Claus Markvardsen claus.markvardsen@herning.dk 96 28 50 94 Lægekonsulent

Oversigt over medarbejdere
Navn Mail Telefon Område
Lillian Hesel lillian.hesel@herning.dk 2213 8703

Ergoterapeut

Hjælpemidler

Karen Harkjær Jensen karen.harkjaer@herning.dk 96 28 51 45
5131 5785
Ergoterapeut
Henriette L. Mortensen henriette.mortensen@herning.dk

96 28 50 84

2028 3376

Ergoterapeut

Job & Handicap

Sujatha V. Sivanandharajah sujatha.siva@herning.dk 2366 5934 Ergoterapeut

Oversigt over medarbejdere
Navn Mail Telefon Område
Ann Sneftrup ann.sneftrup@herning.dk

5120 3421

Jobkonsulent
Anita Borup anita.borup@herning.dk

2511 0971

Jobkonsulent
Britta Aalling britta.aalling@herning.dk 3057 3239 Jobkonsulent
Inga Kvistgaard inga.kvistgaard@herning.dk 96 28 50 38
2067 4153
Jobkonsulent
Louise Kristensen louise.kristensen@herning.dk 96 28 52 62
2349 0765
Jobkonsulent
Mette Agger mette.agger@herning.dk 2924 6780 Jobkonsulent
Per Walter per.walter@herning.dk

96 28 51 17

2475 3465

Jobkonsulent
Kurt Madsen kurt.madsen@herning.dk

96 28 51 08

2068 1857

Jobkonsulent

Oversigt over medarbejdere
Navn Mail Telefon Område
Anette Simonsen anette.simonsen@herning.dk 96 28 50 51 Fastholdelsesrådgiver, specialiststøtte
Annethe J. Anandaraj annethe.anandaraj@herning.dk 96 28 50 23
2086 5277
Fastholdelsesrådgiver
Arzum Kaya arzum.kaya@herning.dk 96 28 51 12 Koordinerende sagsbehandler
Bente Christensen bente.christensen@herning.dk

96 28 50 32 

Socialfaglig rådgiver
Birgit S. Mortensen birgit.mortensen@herning.dk 96 28 50 52 
2075 7618
Fastholdelsesrådgiver
Birgit Beenfeldt birgit.beenfeldt@herning.dk

96 28 50 30 2083 6528

Fastholdelsesrådgiver
Birgitte Hareskov birgitte.hareskov@herning.dk

2028 2917

Fastholdelsesrådgiver
Charlotte Ibsen charlotte.ibsen@herning.dk

96 28 50 59

2069 4879

Fastholdelsesrådgiver
Christina S. Lauridsen christina.lauridsen@herning.dk

96 28 51 53 2172 2290

Fastholdelsesrådgiver
Connie Jensen connie.jensen@herning.dk

96 28 51 39

2274 9257

Koordinerende sagsbehandler
Dagny Plath

 

dagny.plath@herning.dk

 

96 28 51 49

Koordinerende sagsbehandler
Emma Brandt

emma.brandt@herning.dk

96 28 51 04

2178 6831

Fastholdelsesrådgiver
Finn Andresen finn.andresen@herning.dk

96 28 50 56

2072 5285

Fastholdelsesrådgiver
Frederikke Mortensen     Fastholdelsesrådgiver
Gitte Madsen gitte.madsen@herning.dk

96 28 51 28

3057 8586

Forebyggelses- og fastholdelsesrådgiver
Gitte Nielsen gitte.nielsen@herning.dk

96 28 50 55

2245 9906

Fastholdelsesrådgiver
Heidi Kragelund Broundal heidi.kragelund@herning.dk 96 28 50 64

Koordinerende sagsbehandler
Hülya Kaya hulya.kaya@herning.dk

96 28 50 74 2514 3597

Fastholdelsesrådgiver
Inger Kristensen inger.kristensen@herning.dk

96 28 5080 2154 4065

Fastholdelsesrådgiver
Ingrid Joensen ingrid.joensen@herning.dk 96 28 50 68
2092 6294
Fastholdelsesrådgiver
Jane Pallisgaard jane.pallisgaard@herning.dk

96 28 51 59

2329 3459

Koordinerende sagsbehandler
Janni Pedersen janni.pedersen@herning.dk

96 28 50 73

 

Koordinerende sagsbehandler
Jeanette Frisk Bak jeanette.bak@herning.dk

96 28 50 66

2091 7796

Fastholdelsesrådgiver
Kamilla B. Salling kamilla.salling@herning.dk

96 28 50 77

2098 8153

Fastholdelsesrådgiver
Kate Mikkelsen kate.mikkelsen@herning.dk

 96 28 50 65

Koordinerende sagsbehandler
Lene Bang     Koordinerende sagsbehandler
Lis Foldager lis.foldager@herning.dk

96 28 50 47

2029 7234

Forebyggelses- og fastholdelsesrådgiver
Lisbeth Fuglsig lisbeth.fuglsig@herning.dk

96 28 50 89

 

Fastholdelsesrådgiver
Lise-Lotte Jørgensen lise-lotte.joergensen@herning.dk

96 28 50 67

2916 0676

Fastholdelsesrådgiver
Lone Bak lone.bak@herning.dk

96 28 51 13

2037 7315

Koordinerende sagsbehandler
Louise Pedersen louise.pedersen@herning.dk

96 28 50 58

2072 7573

Koordinerende sagsbehandler
Mahamed Said Abdi mahamed.said.abdi@herning.dk

96 28 51 01

Socialrådgiver studerende
 Mai Jacobsen     Koordinerende sagsbehandler
Malene W. Troelsen malene.troelsen@herning.dk 96 28 50 87
5164 8646
Koordinerende sagsbehandler
Martin Mattsson martin.mattsson@herning.dk

96 28 50 54

2211 7884

Fastholdelsesrådgiver
Marwa Hashem marwa.hashem@herning.dk

96 28 51 56

2349 0788

Koordinerende sagsbehandler
Mette G. Andersen mette.andersen@herning.dk

96 28 51 34

2257 7630

Koordinerende sagsbehandler
Miriam Jensen miriam.jensen@herning.dk

96 28 50 76

2098 7895

Fastholdelsesrådgiver
Nadia Kring nadia.kring@herning.dk

96 28 51 54

3044 0428

Koordinerende sagsbehandler
Nanna A. Christiansen nanna.christiansen@herning.dk

96 28 51 43

2937 8991

Fastholdelsesrådgiver
Nikolaj Ruben Larsen nikolaj.larsen@herning.dk 96 28 50 83
5183 6249
Fastholdelsesrådgiver
       
Nuriye S. Akar nuriye.akar@herning.dk

96 28 50 53

2086 1598

Fastholdelsesrådgiver
Pia Grud Pedersen pia.pedersen@herning.dk

96 28 50 62

2267 9522

Fastholdelsesrådgiver
Serap Atan     Koordinerende sagsbehandler
Signe Skovbjerg signe.skovbjerg@herning.dk

96 28 50 82

Koordinerende sagsbehandler
Tina Gaardsted tina.gaardsted@herning.dk 96 28 51 38
2063 1664
Fastholdelsesrådgiver
Tina V. Pedersen tina.v.pedersen@herning.dk

96 28 51 05

2533 3982

Fastholdelsesrådgiver
   

 

Fastholdelsesrådgiver